KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14193302
nr 1419 3302
Göran Brunius
(1911-2005), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 198/310. Bildmått: 31x48, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:39:06
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Göran Brunius
Läs mer om Göran Brunius